czwartek, 13 listopada 2014

Podsumowanie dnia

Postanowiłam podsumować dzień. Chciałam nagrać krótki vlog z wyprawy po kartki urodzinowe (i zarazem pochwalić się zakupem kurtki, która zwraca uwagę przechodniów), bo pogoda była ładna i jakość filmu dobry, ale rozpraszało mnie zbyt wiele rzeczy. Co chwilę przychodziły sms'y, więc odpuściłam. Miałam nadzieję, że w drodze powrotnej się uda, ale niestety już było ciemno. Dlatego też nagrałam krótki filmik telefonem - przednią kamerę mam słabą, więc jakość marna - mamy bardzo dobry sprzęt, ale "poszedł" w całości do Hali Stulecia.


Ważna jest dla mnie jakość składanych życzeń urodzinowych, imieninowych, gratulacji itp. (każda osoba dostaje szczerze napisane życzenia adresowane wyłącznie do niej), dlatego postanowiłam powrócić do wysyłania życzeń w formie papierowej. Odbiorca będzie miał pewność, że włożyłam w to więcej wysiłku niż przy wysyłaniu sms'a itp.

Dzisiejszy zakup - kartki urodzinowe dla bliskich

Wcześniej zakupiłam w TK Maxie kartki świąteczne, które mam nadzieję spodobają się adresatom :) Liczę też na pogodę - na śnieg, bo ostatnie Święta nie były tak magiczne jak te białe. 

Dziś do propozycji imion dla dziecka swoje pomysły podrzuciła mi siostra. Przez to wszystko coraz bardziej jestem ciekawa płci naszego maluszka.


Miłego wieczoru,
Agnieszka