poniedziałek, 24 listopada 2014

Kurtka dla ciężarówki


Chciałam przygotować materiał dotyczący niedawnego zakupu - kurtki zimowej. Niestety się rozchorowałam i trwa to już sporo czasu, więc wrzucam zdjęcia, które przesłałam Mamie po zakupie (i jeszcze przed obcięciem włosów). Kurtkę nabyłam w outlecie w Vero Moda. Jest w rozmiarze M, więc jak widać, nie trzeba wydawać kroci na stroje typowo ciążowe, które skutecznie czyszczą nasze kieszenie. 


Kurtka ma w pasie gumę, która jest bardzo rozciągliwa, w związku z czym w ogóle nie będzie przeszkadzała, gdy brzuch jeszcze trochę urośnie. Jest ona wypełniona puchem, więc jest w niej bardzo ciepło, co zimą na pewno docenię. Jej cena była przystępna, gdyż kosztowała jakieś 150 zł. Jej musztardowy kolor zwraca uwagę, więc w tłumie się nie zgubię ;) Przechodnie kierują ku niej swoją uwagę. Ma też futerko przy kapturze, które bardzo naturalnie wygląda - duży plus.


Zakup uważam za udany. Teraz przydałoby się nabyć buty na zimę, które pasowałyby zarówno do spodni, jak i sukienek. Muszą być minimalistyczne w kolorze czarnym (kurtka ma czarne wstawki).

Pozdrawiam,
Agnieszka