sobota, 14 listopada 2015

Zakupy z domowego zacisza cz. 2

Po gorących namowach Filipa, postanowiłam wzbogacić post o zakupach on-line linkami (to nie jest post sponsorowany! :D).


KOSMETYKI
Przeczesując odległe zakątki Internetu natrafiłam na drogerie z kosmetykami w bardzo smakowitych cenach:

Każda z powyższych ma w swoim asortymencie coś ciekawego. Na każdej poszukuję innych produktów.


WARZYWA, OWOCE - EKO PRODUKTY
Najsmaczniejsze owoce i warzywa - bez dwóch zdań - kupujemy na Farmie Świętokrzyskiej. Na początku był strach i zgrzytanie zębami, nie wiedzieliśmy w jakim stanie dostaniemy owoce i warzywa, ale zaryzykowaliśmy i nie żałujemy. Później, ilekroć stacjonarnie kupowaliśmy owoce i warzywa (na ostatnią chwilę), nie posiadały takiej głębi smaku jak te z Farmy.


CHEMIA

PRODUKTY SPOŻYWCZE
Tesco jest naszym dostawcą produktów spożywczych :) Okazuje się szczególne pomocny, gdy zamawiamy 24 butle 2l wody (biedni kurierzy...).


SŁODYCZE Z AMERYKI
Coś słodkiego ma bogaty asortyment i wyjątkowe produkty :) Na samą myśl o czekoladzie, leci mi ślinka...


HERBATA
Najlepszą pod słońcem zieloną herbatę kupujemy na Meridian - herbata prosto z chińskich pól.


APTEKA
Korzystam z kilku aptek:

DLA KOTA
Zwykle karmę dla Kosmatego kupuję na Mall, jednak wcześniej weryfikowałam ceny na allegro czy stronach www sklepów zoologicznych.
Żwirek dla kota - Bazyl White (jak dotąd najlepiej nam się sprawdza) - kupuję na różnych stronach, więc nie podaję tutaj linku do konkretnego sklepu (właśnie znalazłam ciekawą ofertę żwirku na ZooDelikatesach 5 szt. za 52 zł!).


DO BIURA
Zakupy do biura nabywamy głównie w Selgrosie, jednak - tak jak w przypadku żwirku - porównuję ceny w innych sklepach.


DLA DZIECKA
Kupując produkty dla Tośki, lustruję różne strony, poszukuję atrakcyjnych ofert i nabywam to, co wpadnie mi w oko. Ostatnio zamawiałam buciorki i bodziaka prosto ze strony H&M, a dwie urocze sukienki z UbranioweLove.

Jeśli chodzi o pieluszki wielorazowe i im pokrewne tematy, najpierw zaglądam do Pieluszkarni i Pieluszkowa, a później na ceneo :D


UBRANIA
Pod ostatnim postem zauważyłam, że kwestia ciuchów była najczęściej poruszana. Nie lubicie nabywać ubrań (dla siebie) on-line. Rozumiem Was w pełni. Ja nabywam takie modele, które dobrze już znam (tzw. basic'i) i nosiłam, albo pidżamy czy też t-shirty - w takim przypadku nie można się mylić :) Ostatnio z zaciekawieniem przyglądam się marce Cup of Sox (coś w stylu Sox in the Box) - swoją drogą ciekawy pomysł na prezent ;)!

ŚWIECZKI, WOSKI, KULE DO KĄPIELI

KSIĄŻKI, GRY

SOCZEWKI
Twoje Soczewki

WANNA, KRANY, ZLEWY... :D
Jako, że urządzamy swoje mieszkanie, ostatnio często przesiadywaliśmy na stronach związanych z sanitarką :D Sprawdzonym sklepem, na którym zamówiliśmy wszystko co trzeba była ŁazienkaPlus.Jestem niezmiernie ciekawa jakie zakupy robicie on-line i do jakich sklepów najczęściej zaglądacie - podzielcie się linkami :) (dzieląc się linkiem masz pewność, że sklep nie splajtuje ;) :D).

Pozdrawiam,
Agnieszka